Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

foto

Ahoj, ráda bych zde našla holku k reálnému seznámení. Opravdu hledám jen tebe a nikoliv pár. Ráda se bavím a hledám přitulení a pomazlení. Jestli jsi z olomouckého kraje, jsi podobného věku a máš štíhlejší postavu, ozvi se, budu ráda.

 
bez fotky

Ahoj,je zde nejaka?ktera si chce psat?je mi jedno o cem?napise nejaka?

 
bez fotky

Rozkoš dvou i více partnerek je ta nejkrásnější rozkoš na světě, dopřejeme si ji spolu?

 
bez fotky

Je mi 22 let a hledám holku 18-30 let (bi nebo lesba), která by se přidala ke mě a mému partnerovi (30 let) v našich hrátkách. Věnovala by se spíše mě. Strašně dlouho to chci vyzkoušet s holkou. Oba jsme přitažlivý a štíhlý. Nebráníme se ničemu a všechno nás baví. Může být i bez zkušeností, v tomto směru také žádné nemáme ;) díky za případnou odpověď...

 
 
bez fotky

Hledám ženu na cokoliv...lasku i perinku :-)

 
bez fotky

Už ani nedoufám :-(... ale štěstí stále pokouším... najdu fajn kamarádku ? Pro mě a mého přítele?

 
foto

Ahoj, hledám ženu nebo pár na vášnivé hrátky ve třech nebo ve čtyřech spolu s mou sexy spolubydlící. Ráda cestuji, takže klidně přijedu. Budu se těšit.

 
foto

Hledám 15ti letou holku, kluka nebo pár na vášnivé hrátky. Vánoce mohou být i v září...

 
bez fotky

Hledám kamarádku pro kamarádský vztah, možno i intimní.Měla bys být sportovně založená( kolo, lyže, motorka,brusle), se smyslem pro kulturu, zábavu.. brát život z té jeho lepší stránky. Prosím ne s malými dětmi, spíše už samostatnou s volným časem.

 
bez fotky

Ahoj, hledám kamarádku na pokec, na kafe, na výlety a třeba i v zimě někam k moři atd. Jsem XXXL. Budu se těšit na odpovědi :-)

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >