Ona hledá ji : Nezávazný flirt

Sportovne a dominantne zalozena hezka studentka hleda fajn kamojdu stihle postavy do 20 let a submis zalozeni bez zkusenosti k fajn kamaradskemu vztahu. Tesim se. Bara.

AHOJ HLEDAM ZENU SUBMISIVNÍ S/M HRÁDKY.

Chci to zkusit se ženou, která má v této oblasti zkušenosti a je spíše dominantnější typ...později bych ráda, aby se k nám přidal můj přítel - pokud bys souhlasila - buď se může jen dívat na nás dvě nebo vy oba dva dominantní - já submisivní - vše je na vzájemné dohodě

Hledam ženu, pro partnera do trojky :)

Ahoj, hledám odreagování od běžného denního kolotoče i partnerského vztahu a chtěla bych poznat nějakou prima ženu, která touží po něčem podobném. Moc ráda bych zažila něžné pohlazení, obejmutí a třeba i víc. Jsi to právě Ty? Napiš..

Bud mým štěstím,mojí touhou...bud mi láskou a neodchazej.Stůj po mém boku a já budu stát,po tom Tvem.Ruku v ruce,projdem tento svět a náš vztah,nám budou všichni závidět.Jsi tady ženo,kolem 40 let?

Ahoj jsem 18ti léta studentka a hledám divku,ženu do 35 let.. Hrozně dlouho mě láká zkusit cokoliv se ženou. Najde se tady nějaká? Žádám o diskrétnost

Ahoj slečny, hledám kamarádku – milenku, diskrétně. Jsem zadaná, resp. nemám vyřešený vztah. Najde se tu dívka (nemusí být nutně lesba) v podobné situaci, která také touží po chvilkách lásky, mazlení a milování, a už si nechce nic odpírat?Muži, prosím, nepiště.

Jsem submisivně založená a hledám nějakou slečnu, se kterou bych se mohla jednou, popř i pravidelně, stýkat a udržovat milenecký vztah. Diskrétně. Jsem nezadaná, ale po vztahu netoužím. Chci jen sex. Napiš!

Doposud jsem měla jen jeden vztah se ženou ... trval rok, jinak jsem po 11ti letém rozchodu s mužem. Od srpna 2014 jsem sama a je mi moc smutno :( Chtěla bych mít někoho vedle sebe, kdo by mě měl rád i mé dítka :) Hlavně chci změnu ve svém životě a už konečně začít žít. Ženy mě přitahují. Jsem normální, ale někdy i dost praštěná :D Je mi 38, ale vůbec si tak nepřipadám a prý ani na to nevypadám :) Tak dámy, která by jste mě chtěla více poznat, ozvěte se :)